Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Noizy: Janë ca njerëz që të bëjnë t’ua futësh me sufllaqe surratit…

Noizy: Janë ca njerëz që të bëjnë t’ua futësh me sufllaqe surratit…
October 29
23:14 2016

Noizy është një ndër personazhet më aktivë në rrjete sociale. Jo rrallë herë ndodh që ai të komentojë apo të shpërthejë në deklarata të ashpra në llogaritë e tij.
Pak minuta më parë, ai ka postuar një foto ku shfaqet duke parë një foto të tijën. Ajo që të bën më së shumti përshtypje është komenti i tij. Bashkangjitur postimit, reperi i njohur shkruan se për të ekzistojnë disa njerëz që “të bëjnë t’ua futësh me sufllaqe surratit”. Me kë ta ketë pasur Noizy vallë?

Në një post të mëparshëm, Noizy ka shpërndarë një foto ku krahas saj ka shkruar: “Njerëz të shtirur më tregojnë një dashuri të shtirur. E di që duan të më marrin vendin, por dua t’u them se kjo dashuri është false”.

/Blitz.al/

?

A photo posted by NOIZY (@zinizin) on

Komento
Shperndaje