Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Njihuni me miqtë që i “zunë derën” Amit dhe Ermalit…

Njihuni me miqtë që i “zunë derën” Amit dhe Ermalit…
October 31
20:40 2016

Festa e Halloween-it është kthyer në një traditë tashmë edhe në vendin tonë. Vitet e fundit, edhe në Shqipëri fëmijët e vegjël kanë filluar të trokasin nëpër dyert e shtëpive për të mbledhur karamele natën e Halloween-it.

Amarda Toska ka shpërndarë në Instagram një foto ku shihet Ermal Mamaqi duke biseduar me disa fëmijë te dera e shtëpisë. Bashkangjitur kësaj fotoje Ami shkruan: “Sa qese me karamele kemi shpërndarë sot te dera e shtëpisë!”

Si çdo vit, edhe këtë Halloween fëmijët me maska në fytyrë bëjnë “garën e karameleve”./Blitz.al/

ermal

Komento
Shperndaje