Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Njihuni me “kopshtarin” e mrekullueshëm të Arbana Osmanit

Njihuni me “kopshtarin” e mrekullueshëm të Arbana Osmanit
September 11
10:20 2016

Arbana Osmani  ka zgjedhur që djalin e saj, Jonin, ta mbajë sa më larg mediave. Megjithatë, ajo shpesh në Instagram poston fotografi të të birit duke na treguar edhe neve copëza të marrëdhënies së saj me djalin. Këtë mëngjes, Joni është zgjuar punëtor. Moderatorja e Top Channel ka shkruar në Instagram se djali i saj është kopshtari i ri që i ka shpëtuar lulet. Me sa duket, Jonit i pëlqen shumë të kujdeset për to.

“Na shpëtoi lulet ky kopshtari i ri. Mirëmëngjesi!”-shkruan Arbana në Instagram./Blitz.al/

Na shpetoi lulet ky kopshtari i ri❤️ #goodmorning

A photo posted by Arbana Osmani (@arbanao) on

Shperndaje