Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Njëra në klip e tjetra në përditshmëri, Nora Istrefi dhe Lori Hoxha me të njëjtën veshje

Njëra në klip e tjetra në përditshmëri, Nora Istrefi dhe Lori Hoxha me të njëjtën veshje
December 05
16:36 2018

Nuk është gjë e rrallë që personazhet publikë të bien ndesh me veshjet e tyre në daljet publike. E njëjta gjë i ka ndodhur dhe Lori Hoxhës me Nora Istrefin.

2 ditë më parë Nora publikoi një foto nga prapaskenat e klipit. E veshur me një fustan lejla me shkëlqim të markës “House of CB”, dukja e saj ishte shumë e këndshme.

Por ndërkohë ditën e sotme, edhe Lori Hoxha ka publikuar të njëjtën veshje. Me vëthë të mëdhenj dhe makeup të thjeshtë, Lori si gjithnjë arriti të bënte të vetën këtë veshje.

Por, fustani është i njëjtë dhe mesa duket sezoni festiv i markës i ka tërhequr të dyja vajzat. Tani vendos publiku se cilës i shkon më shumë. /Blitz.al/

View this post on Instagram

soon…🎬🎼

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

View this post on Instagram

@houseofcb christmas collection is bomb⚡️ #ad

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

 

Komento
Shperndaje