Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Një VIP bie pre e lojës “Pokemon Go”

July 25
11:59 2016

 

Të gjithë po flasin për “Pokemon Go” dhe të gjithë po e luajnë atë.

Ishim mësuar që të shihnim vetëm njerëz të thjeshtë të “rrëmbeheshin” nga loja e famshme, por mësuam se edhe një personazh i famshëm është kaq i apasionuar pas lojës sa e shfaq hapur.

Po flasim për Ariana Grande-n, e cila ka postuar disa foto në Instagram, ku tregon se është “e çmendur” pas lojës.

Para një ore, ajo postoi foton e Pikachu-së me mbishkrimin : “E kapa!”. Kurse më pas postoi një tjetër  foto Pokemon-i ku shkruan: “Një tjetër ditë për t’ia dalë mbanë”. Këngëtarja ka postuar jo pak, por 5 foto për “Pokemon Go”. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje