Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Një unazë diamanti brenda një domateje: Besi na tregon propozimin që i bëri Xhensilës

Një unazë diamanti brenda një domateje: Besi na tregon propozimin që i bëri Xhensilës
January 17
18:15 2018

Ndonëse shumë ndjekës të tij kanë qeshur me postimin e Besit ku ndodhet një unazë brenda domates, mos t’ju duket çudi që me të vërtetë ky i fundit i ka propozuar Xhensilës në këtë mënyrë.

Tashmë të gjithë e dimë se një nga ushqimet që Besi do më shumë janë domatet dhe nuk kursehet që sa herë t’i konsumojë t’i postojë dhe në rrjete sociale, sidomos kur i merr direkt e nga baçja e shtëpisë së gjyshes së tij, Ijes.

Kshu i propozova Xhensiles hahahahahahahaha @xhensilamyrtezaj

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

“Kështu i propozova Xhensilës” – ka shkruar Besi. Ndërkohë ne presim përgjigjen e saj.

Interesante do ishte të ishte t’ja kishte bërë vërtetë kështu. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje