Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Një tjetër vajzë në familjen Kardashian

Një tjetër vajzë në familjen Kardashian
June 30
18:50 2016

Pak muaj pasi çifti më i ri i familjes Kardashian, Rob dhe Blac, lajmëroi shtatzëninë, HollywoodLife.com na tregon edhe gjininë e fëmijës.

Sipas burimeve pranë dy personazheve të famshëm, fëmija është vajzë: “Fëmija që ata të dy po presin është një vajzë. Edhe pse Rob donte djalë, përsëri ai është i lumtur sepse është mësuar me vajzat tashmë. Kurse Chyna është në qiellin e shtatë”.

Ato gjithashtu kanë shtuar se Rob është gati për t’u bërë baba, pas periudhës së vështirë nga ndarja me Rita Orën.

Komento
Etiketimet
Shperndaje