Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Një tjetër sherr i Kim Kardashian me …

Një tjetër sherr i Kim Kardashian me …
March 15
15:15 2016

PicMonkey Collage

 

E gjitha nisi të hënën e kaluar, kur Kim postoi një foto me përshkrimin “ Asgjë për të veshur” , e cila ndezi publikun , por ajo mori përkrahje nga motrat e saj dhe disa vipa të tjerë  ndërsa Chloe Mortez, Pink , Piers Morgan dhe të tjerë  dolën kundër. Chloe postoi në twiteer :’ Unë me të vërtetë shpresoj që ti të kuptosh se ne gratë kemi më shumë për të ofruar se gjokset tona’. Kimi e kundërshtoi duke e quajtur  një “lavire turpi”. Nga ky keqkuptim, Chloe sqaron se “ ka një ndryshim të madh në respektimin e platformës që të është dhënë për të qënë i famshëm dhe “lavire e turpit” është dicka që unë nuk e kam bërë dhe nuk do e bëj kurrë. Ajo ka pohuar se ‘gjërat mund të keqinterpretohen dhe se nuk ka asgjë të keqe që gratë të shprehin seksualitetin e tyre . Mendoj se kjo platformë  sociale që kam duhet të jetë në ndikim pozitiv. Këshilla e saj për vajzat e reja është se disa prej tyre “ duhet të kenë kujdes kur lundrojnë në ujrat e pabesa të mediave sociale dhe se këto vajza duhet ta përshkuajnë veten ashtu sic ato dëshirojnë të jenë !

Shperndaje

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment