Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Një tjetër personazh vesh të njëjtin fustan si Paris Hilton

Një tjetër personazh vesh të njëjtin fustan si Paris Hilton
November 04
13:43 2016

Mesa duket, shumë personazhe ditët e fundit qenkan frymëzuar nga Paris Hilton ose ndoshta është thjesht një rastësi.

Pasi Kendall pranoi se ishte frymëzuar nga Hilton për fustanin e ditëlindjes, dukesha Kate Middleton ka veshur një tjetër fustan si ajo. Dukesha e ka veshur fustanin e bardhë në një premierë në Londër, kurse Paris e kishte veshur në “amfAR gala” në Los Angelos, javën e kaluar.

Të dyja dukeshin mjaft bukur. Paris e kishte kombinuar me këpucë të bardha dhe aksesorë kristali, kurse Kate kishte zgjedhur këpucë kamoshi vishnje./Blitz.al/

paris

kat

 

Komento
Shperndaje