Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Një tjetër i famshëm zgjedh jugun e Shqipërisë për pushime

August 17
17:32 2016

Shqipëria është bërë një ndër destinacionet kryesore të shumë personazheve të njohur. Pak ditë më parë, në brigjet e detit Jon është parë jahti i autores së “Harry Potter”.

Sot ka qenë duke pushuar në brigjet e Jonit Jeremy Clarkson, ish- drejtues i emisionit “Top Gear”. Ai ka postuar një foto në Instagram, në të cilën ka shkruar “Albania”. Jeremy ka ardhur para disa vitesh për të reklamuar disa makina luksoze në jug të Shqipërisë. Nuk dihet ende nëse këtë herë  ka ardhur për ndonjë tjetër prezantim apo si turist./Blitz.al/

jer

Komento
Shperndaje