Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Një tjetër humbje e madhe! Komediani i njohur ndërron jetë

December 27
10:36 2016

gettyimages-110914807

Aktori dhe komediani i njohur Ricky Harris ka ndërruar jetë. Lajmi u bë i ditur nga menaxheri i tij. Harris vdiq në moshën 54-vjeçare si pasojë e një ataku kardiak.

Harris ka marrë pjesë në një sërë projektesh televizive, si “Heat”, “Poetic Justice” dhe “Everyone Hates Chris”. Ai ka qenë gjithashtu i njohur për bashkëpunimet në tekstet më të njohura të këngëve të Snoop Dogg. /Blitz.al/

Shperndaje