Blitz

 Breaking News

Një tjetër çift i famshëm vendos të ndahet!

Një tjetër çift i famshëm vendos të ndahet!
June 03
13:04 2016

Pas ndarjes së Taylor Swift dhe Calvin Harris, një tjetër ndarje vjen nga Hollivudi: Gigi Hadid është ndarë nga Zayn Malik.

Në fakt, Gigi dhe Zayn janë ndarë e janë bashkuar herë pas here përgjatë këtyre 7 muajve lidhje, pra ekziston edhe mundësia e ribashkimit, prandaj mos u shqetësoni. “Ata po kalojnë një moment tepër të vështirë. Gigi është shumë e mërzitur dhe është e vendosur të ndahet përfundimisht nga Malik”, – thonë burimet pranë çiftit për “Cosmopolitan”.

Domethënë, na duhet pak kohë për të kuptuar nëse Malik dhe Hadid do të ndahen apo jo.

Tags
Share