Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Një “Starboy” si The Weeknd!

Një “Starboy” si The Weeknd!
November 25
15:24 2016

Pas shumë ditë pritjeje, The Weeknd ka publikuar më në fund albumin e tij të shumë të diskutuar, “Starboy”.

Albumi është publikuar në tregjet më të njohura të muzikës, si Spotify, Itunes, Amazon etj. dhe kushton 13,99$. Në këtë album përfshihen edhe bashkëpunime me artistë të tjerë: “Starboy” me Daft Punk, “Stargirl Interlude” me Lana Del Rey, “Sidewalks” me Kendrick Lamar dhe “All I Know” me Future.

The Weeknd ka publikuar edhe MANIA, një film mbi albumin e fundit. /Blitz.al/

 

 

Shperndaje