Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Një “roje bregdetare” si Zaimina…

Një “roje bregdetare” si Zaimina…
February 15
19:00 2017

 

Për të kaluar pushimet ashtu siç duhet, qytetarëve u nevojitet edhe një rojë bregdetare që të ndihen të sigurt teksa marrin rrezet e diellit.

E keni menduar ndonjëherë sikur të kishim një roje bregdetare si këngëtarja Zaimina?

Epo, filloni ëndërroni!

Këngëtarja ka shpërndarë në Instagram një foto mjaft sensuale, ku shfaqet e veshur me bikini dhe ku duket mjaft seksi me format e saj.

Në përshkrimin e saj, ajo shkruan: “#Baywatch”.

Eh, fundja kush nuk do të donte të ruhej nga një roje bregdetare si Zaimina! /Blitz.al/

 

 

 

#baywatch

A post shared by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on

Komento
Shperndaje