Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Një qytet që flet në gjuhën e Noizyt

April 01
13:50 2016

 

noizy

 

Prej disa kohësh flitet që Noizy do të nxjerrë albumin e ri të titulluar “Zin City”. Albumi titullohet kështu sepse supozohet të jetë si një qytet ku flitet vetëm gjuha “OTR”, duke qënë se kjo familje, sic e quan Noizy, po rritet gjithnjë e më shumë. Në këtë album përfshihen 22 këngë dhe sot  në mbrëmje, Noizy  do ta promovojë për herë të parë në emisionin “Zonë e Lirë”. Para disa ditësh ai ka shkruar një status në Facebook, ku thotë se nuk do të tregojë asgjë më tepër për këtë album duke e lënë surprizë deri në momentin e promovimit në studion e Arjan Canit.

Fansat komentojnë në rrjetet sociale se po e presin me padurim publikimin e “Zin City”.

 

 

Etiketimet
Shperndaje