Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Një princeshë apo një popstar?” William dhe Harry pritje të jashtëzakonshme për këngëtaren shqiptare

“Një princeshë apo një popstar?” William dhe Harry pritje të jashtëzakonshme për këngëtaren shqiptare
October 20
12:49 2017

William dhe Harry e kanë treguar veten që janë shumë sportivë kur vjen fjala për të takuar yjet e shoëbizit megjithatë rasti i fundit është edhe më i veçantë për ne shqiptarët.

Në pallatin Kensington ata kanë mikpritur në një ceremoni për radion ‘Teen Heroes’ dhe ndër të ftuarit ka qenë pjesëmarrëse edhe Rita Ora e cila menjëherë ka marrë vëmendjen e dy princave. Ata e kanë takuar shumë përzemërsisht dhe madje në një moment princi Harry i ka thënë: “Ti je popstar apo princeshë?” – duke komplimentuar kështu bukuroshen shqiptare. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje