Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Një pjesëtar i ri në skuadrën e Barcelonës… Justin Bieber?!

Një pjesëtar i ri në skuadrën e Barcelonës… Justin Bieber?!
November 22
13:46 2016

Justin Bieber-in e kemi parë në skenat më prestigjioze të muzikës, si Grammy Awards, American Music Awards, MTV VMA etj., por shumë pak, për të mos thënë fare, në fusha futbolli.

Këngëtari 22-vjeçar është parë ditën e djeshme në fushat stërvitore të Barcelonës duke luajtur me Lionel Messi-n, Neymar-in dhe Luis Suarez. I fotografuar nga paparacët, Justin duket shumë i lumtur në fushat e gjelbra të FCB.

Mos vallë Bieber po përgatitet tashmë për karrierë sportive? /Blitz.al/

 

justin-bieber-barcelona-3

justin-bieber-barcelona-2

cxynrluuqaaynuh

Shperndaje