Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Një ngjarje e hidhur për Rosela Gjylbegun

Një ngjarje e hidhur për Rosela Gjylbegun
October 17
17:36 2016

Dita e sotme ka rezervuar një ngjarje të hidhur për këngëtaren Rosela Gjylbegu dhe familjen e saj.

Ajo ka shpërndarë në Facebook një foto bashkë me gjyshen e saj të ndjerë, ku shkruan: “Sot gjyshja ime e shtrenjtë, Emilja Shestani, ndërroi jetë. U prehtë shpirti yt në paqe!”

Redaksia e Blitz.al i përcjell ngushëllime familjes së Roselës. /Blitz.al/

Shperndaje