Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Një nga setet më të bukura fotografike! Tuna dhe Tian janë shpirti i vërtetë i festave të fundvitit

Një nga setet më të bukura fotografike! Tuna dhe Tian janë shpirti i vërtetë i festave të fundvitit
December 27
18:40 2018

I gjithë Instagrami është mbushur me foto dhe video të personazheve të njohur poshte pemës së Vitit të Ri. Prej ditësh ata kanë publikuar fotot më të bukura në të cilat shfaqeshin të rrethuar nga njerëzit e tyre më të dashur.

E në morinë e tyre, vëmendje tërhoqën disa fotografi që Tuna Sejdi ka publikuar pak më parë.

Nuk mund të mungonin edhe disa momente të saj me të birin të veshur me të kuqe, në shtëpinë e tyre në një atmosferë festive.

Të dy duken shumë të lumtur, pasi jo thjesht kanë pozuar për aparatin por e kanë shijuar me të vërtetë këtë moment. Në foto mungon Patrisi por megjithatë nënë e bir duken me të vërtetë shumë bukur. /Blitz.al/

 

 

 

View this post on Instagram

 

❤️

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

Share