Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Një nga motrat Kardashian më në fund publikon foto me barkun e rrumbullakosur

Një nga motrat Kardashian më në fund publikon foto me barkun e rrumbullakosur
October 06
17:30 2017

E gjithë bota aktualisht flet për familjen Kardashian-Jenner të cilës shumë shpejt do ti shtohen 3 anëtarë të rinj. Khloe , Kylie dhe Kim shumë shpejt do të bëhen nëna me një diferencë mujore shumë të vogël me njëra-tjetrën.

Ditën e djeshme më në fund Khloe ka publikuar një foto  gjatë shtatzënisë. Ajo shfaqet e veshur me një fustan të zi të ngjitur pas trupit por në të cilin dallohet barku i rrumbullakosur. Ylli i “Keeeping Up With the Kardashians” është në muajin e katërt të shtatzënisë dhe pret fëmijën e saj të parë me të dashurin Tristan Thompson. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje