Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Një natë përpara gjysmëfinales, Flor Mumajesi përfundon në spital

Një natë përpara gjysmëfinales, Flor Mumajesi përfundon në spital
December 05
16:50 2018

Ditën e sotme dhe të nesërme, Pallati i Kongreseve pushtohet nga netët gjysmëfinale të “Këngës Magjike”.  Një ndër artistët pjesëmarrës është edhe Flor Mumajesi. Ai prezantoi këngën e tij “Plas” javën e fundit, dhe vetëm në 3 ditë ka arritur më shumë se 1 milionë klikime.

Por pak minuta më parë, ai ka publikuar në InstaStoryn e tij një video. Ai gjendej në studion e tij, por me një serum në krahë.

“Nuk e dimë kush na ka mallkuar”- shprehet ai dhe pse me një buzëqeshje optimiste. Nuk e dimë se çfarë ka ndikuar në përkeqësimin e gjendjes së tij shëndetësore, por njësoj siç shkruan dhe ai shpresojmë që deri neser do ja dali.

Ai performon natën e dytë, pra ditën e enjte dhe duke qenë një ndër të preferuarit e publikut dhe një ndër pretendentët e çmimit të madh, nuk mund të mungojë. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje