Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Një miqësi që vazhdon edhe pas “Këngës Magjike”. Rozana Radi kujdeset edhe në spital për Biankën e vogël

Një miqësi që vazhdon edhe pas “Këngës Magjike”. Rozana Radi kujdeset edhe në spital për Biankën e vogël
July 01
14:59 2017

Nuk mund ta harrojmë kurrsesi performancën mbresëlënëse të Rozana Radit dhe Biankës në “Kënga Magjike”, me të cilën Rozi fitoi edhe çmimin e parë.

Ajo që ra në sy padyshim ishte edhe vogëlushja, e cila fitoi menjëherë dashurinë dhe simpatinë e publikut.

Por miqësia dhe marrëdhënia e Rozit me Biankën vazhdon edhe pas festivalit.

Këngëtarja ka shpërndarë në Facebook një foto ku shfaqet pranë vajzës së vogël dhe shkruan: “Se jemi pak me temperaturë. Ma kanë marrë Biankën mësysh”.

Ne i urojmë Biankës së vogël shërim sa më të shpejtë! /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje