Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Një mëngjes i veçantë për Alban Skënderajn

August 16
10:02 2016

Mëngjesin e sotëm, këngëtari i njohur, Alban Skënderaj, ka postuar në Instagram një foto me vogëlushen e tij. Bashkangjitur me foton ai ka shkruar: “ Mirëmëngjesi nga unë se Ameli është pak e zënë duke lexuar lajmet”.

Dita nuk mund të fillojë më bukur se kaq për të dhe mëngjeset tani janë ndryshe. Ai duket një baba shumë i përkushtuar dhe i lumtur pranë të voglës së tij. Albani  nuk poston shpesh foto të vajzës në rrjetet sociale, por zgjedh disa prej momenteve më speciale për të ndarë me ndjekësit dhe fansat./Blitz.al/

albani

Komento
Shperndaje