Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Një mbret dhe një princ për Vesa Lumën

Një mbret dhe një princ për Vesa Lumën
June 06
16:26 2016

Vesa Luma dhe Biga Basta prej pak ditësh kanë sjellë në jetë djalin e tyre Lian.

Për prindërit e rinj, fillimet janë gjithmonë të ëmbla dhe po kështu ka ndodhur me dy këngëtarët. Vesa, si një nënë e re ka dashur ti ndajë dhe me ndjekësit e Instagramit emocionet e para të bashkëjetesës me të voglin e saj. Para pak ditësh ajo shpërndau foton e parë (lexo këtu) dhe sot ka postuar në Instagram një foto ku tregon “Mbretin dhe Princin e saj të vogël”. “ Gjithçka-ja ime, mbreti dhe princi im”- ka shkruar këngëtarja bashkangjitur postit.

Shperndaje