Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Një fantazmë në Snap-in e Aurela Hoxhës?

Një fantazmë në Snap-in e Aurela Hoxhës?
October 06
18:19 2016

Aurela Hoxha ka postuar para pak minutash një video në SnapChat dhe Instagram, ku shfaqet e shtrirë në një shtrat duke provuar filtrin e famshëm të aplikacionit, atë të qenushit.

Deri këtu nuk ka asgjë për t’u habitur.

Ajo që na ka çuditur është fakti se Aurelës i është shfaqur edhe “qenushi” i dytë i efektit. Dihet tashmë se fytyra e dytë shfaqet kur kamera percepton dy persona dhe jo vetëm një. Ndoshta mund të jetë një gabim apo një mosfunksionim i aplikacionit, por pavarësisht kësaj, ky moment na bën të dyshojmë… /Blitz.al/

👋🏼🐶

A video posted by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Etiketimet
Shperndaje