Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Një ditë e veçantë për Ermalin dhe Amin

Një ditë e veçantë për Ermalin dhe Amin
September 09
15:02 2016

9 shtatori nuk është një datë e zakonshme për Ermal Mamaqin dhe Amarda Toskën, por është një datë tepër speciale sepse kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë.

Sot çifti feston 6-vjetorin e martesës. Larg zhurmës dhe punës, këtë përvjetor çifti është “arratisur”  jashtë Tiranës, për të kaluar një drekë të këndshme. Pak më parë, Ami ka ndarë me ndjekësit e saj  në Instagram  një video në të cilën shkruan “ 6 aniversary”. Në këtë video shfaqet një tavolinë me ëmbëlsira të ndryshme në restoratin ku ata po drekojnë.

Çifti është duke e kaluar këtë ditë speciale mes ëmbëlsisë dhe dashurisë së tyre. /Blitz.al/

 

6 aniversary…❤?

A video posted by Ami Event (@amardatoska) on

Komento
Shperndaje