Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Një detajist si Kryeministri Rama! Shihni se çfarë i ka dhuruar Ardi Asllanit për ditëlindje

Një detajist si Kryeministri Rama! Shihni se çfarë i ka dhuruar Ardi Asllanit për ditëlindje
June 12
17:16 2018

Ardi Asllani ditën e djeshme ka festuar ditëlindjen.

Ai është një nga stilistët më të njohur në Shqipëri dhe në karrierën e tij ka punuar me shumë personazhe ndaj edhe urimet për të kanë qenë të shumta.

Megjithatë nëj dhuratë speciale ka mbërritur për stilistin e njohur nga vetë Kryeministri Rama. Ai i ka dhuruar një kollare me dekor të veçantë shumëngjyrësh të cilën Ardi e ka publikuar në Instastory.
“Të falenderoj Z.Kryeministër” ,- shkruan Ardi në shenjë falenderimi për një detaj të tillë.

Epo le të mos harrojmë se në fund të fundit Kryeministri ynë është artist dhe një detaj i tillë prej tij pritej./Blitz.al/

Komento
Shperndaje