Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Një “Black Barbie” si Nicki Minaj

Një “Black Barbie” si Nicki Minaj
November 15
15:20 2016

Pas lojës që u bëri fansave të saj në lidhje me albumin e saj të ri, Nicki Minaj këtë herë i ka surprizuar të gjithë me një këngë të re.

“Black Barbies” titullohet projekti më i ri i Minaj dhe është përsëri një këngëe zhanrit hip hop/rap. Edhe pse reperja ka dominuar klasifikimet me duetin “Side to Side” të Ariana Grande-s, Nicki nuk ka nxjerrë një këngë të re që prej “Trini Dem Girls” në 2015-n.

Ajo do të performojë edhe në American Music Awards më 20 nëntor bashkë me Grande-n. Po albumi i ri ku është Nicki? /Blitz.al/

Komento
Shperndaje