Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Një “ari polar” si Justin Bieber

Një “ari polar” si Justin Bieber
October 29
09:59 2016

Justin Bieber-in e kemi parë në shumë situata që na kanë lënë me gojën hapur, si dalja nudo apo rrëzimet (e papara) në skenë, por këtë herë i ka kaluar pritshmëritë tona.

Ai është fotografuar i veshur vetëm me të brendshme meshkujsh dhe këtu nuk ka asgjë për t’u habitur. Ajo që na çudit është fakti se Justin ka dalë me atë veshje në Skoci, në temperaturën 45 gradë Fahrenhait ose 7 gradë Celsius.

Se pse Bieber ka zgjedhur të dalë në atë të ftohtë skocez me të brendshme nuk e dimë akoma, por shpresojmë mos të jetë ftohur. Mbulohu Justin! /Blitz.al/

 

39d18a3000000578-3883124-image-a-9_1477672039203 39d18a4000000578-3883124-image-a-11_1477672574662 39d1898b00000578-0-image-a-1_1477671501783 39d1898700000578-3883124-image-a-26_1477672779664

Shperndaje