Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Një anë tjetër e Liberta Spahiut që nuk e njihni

May 23
11:50 2016

Liberta Spahiu është një nga moderatoret  më simpatike të ekranit shqiptar dhe kosovar.  Atë  e shohim  shpesh në televizion apo edhe në sete fotografike e kjo nuk është diçka për t’u çuditur, pasi vetë profesioni i saj ia mundëson këtë. Ndoshta ju nuk e dinit por këto nuk janë pasionet e vetme të moderatores së “Prive”. Palestra, fotografia, prezantimi janë disa prej hobeve që ia njohim nga ekrani, por për ata që nuk e dinë,  Liberta pëlqen shumë gastronominë dhe këtë e ka dëshmuar shpesh në Snapchat-in e saj, duke na treguar video të ndryshme ku duket qartë duke gatuar.

Të jesh e bukur, në karrierë dhe shtëpiake mund të jetë e vështirë, por jo e pamundur. Ditën e djeshme, ashtu siç ndodh shpesh, moderatorja ka ndarë me ndjekësin e saj pasionin për kuzhinën dhe të ushqyerit shëndetshëm. Shfletoni galerinë dhe shihni disa nga momentet  prej videos së bukuroshes nga Kosova.

Komento
Shperndaje