Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Një agjent 007 edhe në showbiz…

Një agjent 007 edhe në showbiz…
October 20
17:29 2016

Për shumë të rinj, ai është një nga reperët më të mirë që ka vendi ynë për momentin, kurse për të tjerë ai është një idhull, i cili ia vlen për t’u ndjekur hap pas hapi. Po flasim për Ledri Vulën.

Vula ka fituar zemrat e shumë fansave, qofshin këta në Shqipëri, Kosovë apo në vende të tjera, me muzikën që bën dhe sigurisht me pamjen gjithnjë të kuruar. Domethënë, ka fituar zemrat e vajzave me pamjen…

Ai ka shpërndarë në rrjetet sociale një foto, ku shfaqet i veshur me një “smoking” në një vend të mbushur me pemë. Fotoja është bardhë e zi dhe përbri fotos reperi ka shkruar thjesht “007”.

Vajza, bëhuni gati: agjenti sekret, Ledri, po vjen për ju! /Blitz.al/

 

Ledri

Komento
Shperndaje