Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Nis “lufta e ftohtë” midis Era Istrefit dhe Noizy-t

Nis “lufta e ftohtë” midis Era Istrefit dhe Noizy-t
November 18
09:55 2016

Ata të dy janë ndër këngëtarët më të pëlqyer aktualisht në tregun muzikor dhe përveç suksesit ka edhe diçka tjetër që i bën bashkë. Noizy dhe Era Istrefi janë të apasionuar pas makinave dhe ditët e fundit të dy kanë blerë makina të reja.

Një “Ferrari” i kuq, që reperi i njohur e quan “Shakira” dhe “Baby” i ri i këngëtares së “Bon Bon”, një “Range Rover”  i zi, janë padyshim makinat më të shtrenjtat aktualisht në treg. Megjithatë duhet thënë se të dy këngëtarët fitojnë shumë të ardhura nga koncertet dhe klikimet në Youtube, gjë që justifikon më së miri luksin e mjeteve të tilla. Të dy personazhet kanë postuar foto të “bukurosheve” të tyre në rrjete sociale e nuk na mbetet gjë tjetër veçse t’u themi që t’i gëzojnë makinat./Blitz.al/

era

zinzin

Shperndaje