Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Niko Komani jep opinionin e tij: E veshura më keq? Rudina Magjistari dhe ‘meme’-ja e saj

Niko Komani jep opinionin e tij: E veshura më keq? Rudina Magjistari dhe ‘meme’-ja e saj
September 24
19:10 2017

Mund ta keni parë se është bërë virale një meme e Rudina Magjistarit duke bërë një lëvizje në kërcim në emisionin e saj teksa i ftuar ka qenë tenori Sherif Merdani. Pikërisht me këtë ‘meme’ ka vendosur të pasqyrojë mendimin e tij stilisti Niko Komani për Rudina Magjistarin e ftuar në “Thumb” të Aulonës dhe Fatmës.

This was me today, when it was raining, waving goodbye to summer ??????

A post shared by seen.al (@seen.al1) on


Niko i ftuar për të dhënë mendimin e tij origjinal përsa i përket eventeve dhe dasmave të verës, është vënë në rolin e ‘thumbuesit’ për të gjykuar veshjet e VIP-ave. Pyetjes së cili/a është personazhi publik i veshur më keq në evente, Niko i është përgjigjur duke improvizuar me humor lëvizjet e Rudina Magjistarit. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje