Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Nicole Kidman shkëlqen në premierën e “Lion”, era i nxjerr në pah këmbët

Nicole Kidman shkëlqen në premierën e “Lion”, era i nxjerr në pah këmbët
October 13
10:51 2016

Nicole Kidman është një ndër aktoret më të bukura të Hollywood-it. Duket se koha për të është thjesht një numër pasi aktorja është shfaqur  rrezellitëse në premierën e “Lion” në Londër.

Padyshim që shumë nga të pranishmit janë surprizuar nga paraqitja e saj këtë të mërkurë gjatë Festivalit të Filmit BFI në Londër. Megjithatë, aktorja 49-vjeçare “ra viktimë” e erës që frynte dhe që i nxori në pah këmbët. Kidman kishte veshur një fustan elegant të hapur në pjesën e përparme dhe që i  nxirrte në pah këmbët dhe format e trupit. Kombinimi bukur me flokët e kapur dhe me një buzëkuq të flaktë ka bërë që aktorja të shkëlqejë në tapetin e kuq./Blit.al/

7 1 2

3

4

6

Shperndaje