Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Nick Cannon zbulon më shumë për seksin me Mariah Carey

Nick Cannon zbulon më shumë për seksin me Mariah Carey
August 22
23:17 2016

Ish-bashkëshorti i këngëtares Mariah Carey, Nick Cannon, ka zbuluar më tepër informacion për marrëdhënien seksuale me të. Në shfaqjen e së premtes në “The Amber Rose”, ai fillimisht ngurroi t’i kthehej kësaj teme. “Unë iu përgjigja kësaj pyetje kur ishim të martuar.”, është shprehur 35-vjeçari, i cili më pas nuk është përmbajtur.

Mariah-s në fakt nuk i pëlqen ajo që unë kam treguar, por është fakt se ne kemi kryer marrëdhënie seksuale me këngët e saj në sfond. Mund ta imagjinoni duke bërë seks me Mariah Carey, teksa Mariah Carey është duke kënduar në sfond? Kjo është një ëndërr e realizuar.”, tha Cannon para se të zbulonte hitin që luanin në të tilla raste, “Hero”.

Nick Cannon, i cili u nda nga Mariah Carey pas gjashtë vitesh martesë, ka folur edhe për bashkëpunimin prindëror në mirërritjen e fëmijëve të tyre. /Blitz.al/

Komento
Etiketimet
Shperndaje