Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Nga Tirana në Prishtinë, dasmat VIP që do të “shkundin” muajin shtator!

Nga Tirana në Prishtinë, dasmat VIP që do të “shkundin” muajin shtator!
July 29
20:46 2017

Dy nga çiftet më simpatike të showbiz-it shqiptar, Marina-Getoar dhe Xhensila-Besi, duket se do të kurorëzojnë martesat e tyre në shtator pas disa muajsh të mirë pushimesh dhe pune intensive nëpër koncerte.

Burime për “Prive” kanë treguar se dasma e Getit dhe Marinës do të mbahet në Prishtinë, ndërsa Xhensila dhe Besi do të bëjnë dy dasma në Tiranë: një për familjen e një për miqtë.

Duke qenë se të dyja çiftet janë mjaft në vëmendjen e publikut këto kohë, me siguri dasmat e tyre do të përcillen me një kuriozitet të jashtëzakonshëm mediatik dhe për këtë na duhet të presim shtatorin…/Blitz.al/

Komento
Shperndaje