Blitz

 Breaking News

Nga “Madam” në “Dhelpër dinake”, të gjithë janë të bindur se kënga e re e Mozzik i dedikohet Loredanës

Nga “Madam” në “Dhelpër dinake”, të gjithë janë të bindur se kënga e re e Mozzik i dedikohet Loredanës
November 08
10:49 2019

Ende pa u publikuar titulli “Dhelpër dinake” e këngës më tvre të Mozzik ngjalli kuriozitete dhe u përkufizua si një dedikim ndaj ish-partneres së tij, Loredana Zefi. Në mesantë në llogarinë e tij në Youtube, u publikua kënga e re e Mozzik e cila le të themi se ka shumë vend për diskutim.

“Dhelpër dinake” është një këngë e një dashurie të shkuar e cila përfundoi për shkak të dinakërisë së vajzës. Nisur dhe nga ngjarjet e kohëve të fundit, ndarja nga Mozzik dhe akuzat ndaj Loredanës për mashtrim, fansat mendojnës e kjo këngë është pikërisht reragimi dhe përgjigja e Mozzik për Loredanën.

Përtej idesë se tema e këngës është histori personale e reperit, Mozzik shfaqet më në formë se kurrë i rrethuar nga modele seksi madje edhe ka kërcyer gjatë klipit gjë që nuk është edhe aq në natyrën e  tij.

E nëse do i referohemi aludimit se kjo këngë i kushtohet ish-partneres, kujtojmë se nuk do të ishte hera e parë. “Madam” ka qenë dedikimi i parë I mOzzik ndaj Loredanës por atje i shprehte dashurinë dhe e quante “Madam”, ndërsa tani u shndërrua në “Dhelpër dinake”. /Blitz.al/

 

Share