Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Nga kjo arsye nisi gjithçka, si dhe pse u dashurua Alketa Vejsiu me bashkëshortin e saj

Nga kjo arsye nisi gjithçka, si dhe pse u dashurua Alketa Vejsiu me bashkëshortin e saj
May 20
10:18 2018

Ajo është një nga noderatoret më të suksesshme të televizionit shqiptar . Alketa Vejsiu gjithmone ka preferuar ti përkushtohet karrierës dhe rradhë herë ka folur për jetën e saj private. Edhe fotot e familjes kanë munguar gjithmonë sepse ajo e konsideruar si diçka private të cilën siç duket do ta mbajë vetëm për vete.

Por këtë herë e ftuar në “Mos i fol shoferit” ka folur pak më gjatë për bashkëshortin e saj. Ajo tregoi se u duashura me të nga sytë e tij blu dhe ng aty ka nisur gjithçka. Alketa gjithashtu nuk u kyesye duke thënë se ajo ka marrë çunin më king të Vlorës.

“Sytë, nga sytë filloi gjithçka, se i ka blu, dhe jam shumë e kënaqur që ia trashëguar edhe Nikit. Them që kam marrë një nga çunat më king të Vlorës, se është me origjinë nga Vlora, jam me fat sepse është një lidhje që ka kompatibilitet, mirëkuptim, respekt. Ne të dy jemi një skuadër e mirë”- ka përfunduar moderatorja.

Çifti kanë edhe dy fëmijë tashmë një djalë dhe një vajzë të cilët gjithashtu Alketa është kujdesur ti mbajë larg syrit të publikut.

/Blitz.al/

Komento
Shperndaje