Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Nga filmat erotikë, aktorja do të prezantojë një emision sportiv

Nga filmat erotikë, aktorja do të prezantojë një emision sportiv
October 17
22:39 2017

U përfol shumë për tërheqjen e saj nga pornografia dhe se ajo do të niste një emision të ri sporti.

Ajo ka qënë një yll në pornografi por tashmë ka gjetur një punë të re dhe është e lumtur për këtë. Mia është me origjinë nga Libani. Asaj iu deshën vetëm 3 muaj që të shndërrohej në yllin e filmave për të rritur. Ajo ka njoftuar se do të bashkohet me ish-yllin e “NBA Gilbert Arenas” për të drejtuar një program të përditshëm në kanalin në You Tube të revistës “Complex”.

“I jam shume mirënjohëse revistës dhe Gilbertit për mundësinë që të jem pjesë e saj”- tha Mia. Tashmë Mian nga pornografia do ta shohim si  moderatore e një emisioni sportiv. /Bliz.al/

Komento
Shperndaje