Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Nëse je “Osmani” je bërë për televizion

Nëse je “Osmani” je bërë për televizion
November 21
15:18 2016

Moderatorja Albana Osmani ka publikuar 2 video ku duket mjaft qartë që nipi i saj Henry do të jetë pa diskutim një superstar në televizion. Fatkeqësisht, sharmi i tij do të shijohet nga publiku britanik, por është e dukshme elokuenca dhe aftësia për të marrë vëmendjen e duhur. Ajo e quan “minime” (unë e vogël) duke na bërë të kuptojmë që Albana e ka trashëguar pasionin e saj edhe te Henry.

Albana poston shpesh foto apo video të nipit dhe mbesës, të cilët, mesa duket, shumë shpejt do të bëhen të suksesshëm, por videot e sotme na bindën që familja Osmani ka vetëm një rrugë: televizionin. Shiheni edhe ju për t’u bindur, Henry është vërtet një talent…

Henry ne provat e para per prezantues ? I LOVE YOU HENRY! #minime???? @henryosmani

A video posted by Albana Osmani (@albanaosmani1) on

???? @henryosmani #shiningdiamond Henry ne provat e para si prezantues!

A video posted by Albana Osmani (@albanaosmani1) on

Komento
Shperndaje