Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Nëse figurat mashkullore të showbiz-it do të ishin personazhe të filmave vizatimorë…

April 30
12:48 2016

Pak ditë më parë ju treguam personazhet e animuar me të cilët ngjajnë disa nga figurat femërore më të njohura të ekranit shqiptar. Këtë herë kemi zgjedhur që vëmendja jonë të drejtohet te meshkujt. Disa për tipin, disa për staturën, janë aq të ngjashëm me personazhet  sa do të befasoheni kur t’i shihni. E imagjinoni dot se kush mund të jetë Aladini shqiptar apo Herkuli me muskuj? Sigurisht që po përfytyroni se kush do të ishte fatlumi i Hirushes, por mos aludoni! Shfletoni galerinë bashkangjitur dhe zbuloni se me cilët nga personazhet e filmave vizatimorë do të identifikoheshin këta të famshëm.

Komento
Shperndaje