Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Nervozohet Angelina Jolie, asnjë udhëtim jashtë SHBA-së për fëmijët e saj pa një marrëveshje me Brad Pitt

Nervozohet Angelina Jolie, asnjë udhëtim jashtë SHBA-së për fëmijët e saj pa një marrëveshje me Brad Pitt
May 28
15:58 2018

Nuk mund t’i lejohet asnjë udhëtim jashtë SHBA-së fëmijëve të Angelin Jolie dhe Brad Pitt. Ky diktat ligjor do të jetë derisa të finalizohet procedura e divorcit dhe të mbyllën të gjitha çështjet që ata kanë të hapura. Në lidhje me këtë ylli i Hollywoodit është mërzitur dhe nevrikosr në të njëjtën kohë.

Jolie ishte gati të nisej në Londër për vazhdimin e xhirimive për “Malificent” dhe i është dashur të kthej mbrapa të gjithë fëmijët e saj, Maddox 16-vjeç, Pax 15-vjeç, Zahara 13 , Shiloh 11, dhe binjakët 9-vjeçar.

Pa u nënshkruar një marrveshje e divorcit me Pitt fëmijet duhet të qëndrojnë në SHBA. Ky vendim ka mërzitur përveç aktores dhe të gjithë njerëzit e saj të afërt, sigurisht edhe fakti që gjatë kësaj kohe ata do të qëndrojnë me babain e tyre Pitt i cili ka pranuar edhe rolin e ri në “Once Upon Time in Hollywood”  si Tarantino. Xhirimiet do të kryhen në Los Angelos dhe ai do të përfitojë kështu për të qëndruar edhe afër fëmijëve.

/Blitz.al/

Komento
Shperndaje