Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Nëntori” i Arilena Arës…

“Nëntori” i Arilena Arës…
November 11
18:26 2016

Një tjetër këngëtare do t’i bashkohet festivalit “Kënga magjike”. Ajo është Arilena Ara, e cila do të prezantohet këtë të diel me projektin e saj “Nëntor”.

Blitz.al ka mësuar se ajo do të jetë baladë shumë e fuqishme dhe e ndjerë, që do ta prezantojë ish-fituesen e “X Factor” denjësisht.

Si gjithnjë, Arilena ia ka besuar këngën e saj kompozitorit Darko Dimitrov.

Verën që lamë pas ajo u prezantua me këngën “Toke-Rroke”, e cila u konsiderua si një nga këngët më të mira të verës 2016./Blitz.al

 

Komento
Shperndaje