Blitz

 Breaking News

Nënë për herë të parë, Vilma Masha zbulon gjininë e bebit që do të vijë në jetë

Nënë për herë të parë, Vilma Masha zbulon gjininë e bebit që do të vijë në jetë
November 09
11:05 2019

Vilma Masha është në muajt e fundit të shtatzënisë dhe brenda pak javësh ajo do të bëhet nënë për herë të parë.

Moderatorja e njohur ka preferuar të qëndrojë larg mediave duke e mbajtur periudhën e saj të shtatzënisë sa më diskrete.

Megjithatë, së fundmi Vilma ka zbuluar për të gjithë gjininë e bebit që do të vijë në jetë.

Ajo do të bëhet nënë për herë të parë me një vajzë.

 

Vilma ka publikuar në Instastory  foton e një fustani rozë që i kanë dhuruar për beben e saj dhe kështu ka zbuluar gjininë e bebit.
Share