Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Nënë për herë të parë, këngëtarja shqiptare sjell në jetë vajzën

Nënë për herë të parë, këngëtarja shqiptare sjell në jetë vajzën
July 19
21:21 2019

Rona Nishliu është bërë nënë për herë të parë!

Burime për “Prive.al” bëjnë me dije se Rona ka sjellë në jetë një vajzë të cilën e ka pagëzuar me emrin Noa.

Sikurse raporton portali i njohur kosovar, këngëtarja dhe vajza gëzojnë shëndet të plotë ndërsa detajet e tjera priten të bëhen publike së shpejti.

Rona Nishliu u martua në shtator, në një ceremoni private, me Florin, një djalë nga Tirana me të cilin kishte një lidhje disa vjeçare, ndërkohë që vetëm pak muaj më parë bëri publik lajmin se ishte në pritje të ëmbël./Blitz.al/

Share