Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Nënë e bijë zihen për Justin Bieber, mamaja e Selena Gomez përfundon në spital

Nënë e bijë zihen për Justin Bieber, mamaja e Selena Gomez përfundon në spital
December 19
15:20 2017

Ka  disa kohe që Selena Gomez dhe Justin Bieber janë rikthyer së bashku duke u kthyer në qëndrën e vëmendjes për shumë media.

Por duket se këtë nuk e ka pritur shumë mirë familja e saj e sidomos nëna e Selenës. Ajo është nervozuar aq shumë kur e ka kuptur se tashmë çifti e kanë shumë seriozisht sa ka përfunduar në spital. Disa burime brenda policisë kanë treguar se një anëtar i familjes i ka kërkuar që të shkojnë e të kontrollojnë gjendjen e Mandy Teefy.

Burime të tjera që kane lidhje me ngjarjen kanë treguar për TMZ se Mandy dhe Selena kanë patur një debat me tone të larta në lidhje më ribashkimin e Selenës me Justin Bieber.

Çdo gjë ka ndodhur kur mamaja e Selenës ka kuptuar se lidhja tashmë është shumë serioze sesa ajo e ka menduar. Në fakt të gjithë familja e Selenës ka qënë kundër Justin-it, dhe janë shprehur se nuk do ta falin për atë që ai i ka bërë Selenës disa vite më parë. /Blitz.al

Komento
Shperndaje