Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Nëndrejtori i TCH zbulon studion e re të Arbana Osmanit, ja si do të jetë ajo

Nëndrejtori i TCH zbulon studion e re të Arbana Osmanit, ja si do të jetë ajo
October 29
16:14 2016

Nëndrejtori i Top Channel, Erion Ylli, ka zbuluar studion e re të moderatores Arbana Osmani.

Programi i shumëpritur i saj “Dua të të bëj të lumtur” pritet të nisë sonte në Top Channel dhe ky do ta rikthejë moderatoren e dashur pranë publikut të saj.

“Nëse ëndërron vetëm është vetëm një ëndërr. Nëse ëndërrojmë së bashku ëndrrat bëhen realitet”,- shkruan Ylli në këtë foto që ka postuar në Instagram.

Arbana Osmani do të jetë sonte “prime-time” në Top Channel, me një format krejt ndryshe nga ata që ka drejtuar më parë, andaj mos ngurroni ta ndiqni./Blitz.al

Komento
Shperndaje