Blitz

 Breaking News

Në vigjilje të Krishtlindjes, supermodelja merr propozimin për martesë

Në vigjilje të Krishtlindjes, supermodelja merr propozimin për martesë
December 24
22:15 2018

Heidi Klum mori një dhuratë të paparë nga i dashuri i saj Tom Kaulitz: Një unazë të shëndrritshme fejesë.

Heidi ndau lajmin e bukur në rrjetet sociale, ku tregojnë e lumtur se ishte fejuar me partnerin e saj, me të cilin ka një vit që është në një lidhje.

Në foton bardhë e zi, Tom dhe Heidi shfaqeshin duke buzëqeshur, ndërsa vëmendjen kryesore e merrte  unaza me gurin e diamantit.

Duket se Heidi mezi pret që të martohet me Tom, edhe përse ai është 16 vite më i vogël sesa ajo.  Çifti gjerman ndau lajmin me fansat, një ditë pas udhëtimit në Disneyland.

Kjo do të jetë martesa e tretë për Klum, pasi në 1997 lidhi kurorë me Ric Pipino dhe në 2005 me Seal.

Epo, çfarë mënyrë e mrekullueshme për ta nisur 2018-ën.

/Blit.al/

 

View this post on Instagram

 

I SAID YES ❤️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Share