Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Në urimin e ditëlindjes, Tuna sapo zbuloi vesin e keq të Patrisit

Në urimin e ditëlindjes, Tuna sapo zbuloi vesin e keq të Patrisit
May 16
10:07 2019

Mbrëmjen e djeshme këngëtarja e njohur Tuna ka uruar partnerin e saj Patris Berishën nëpërmjet një postimi në Insta Story. Por nuk është një nga ato urimet e zakonshme ku zakonisht çiftet i shprehin dashurinë e madhe njëri tjetrit.

Tuna sapo ka zbuluar një ves të Patrisit. Në foton familjare të tyre ajo ka shkruajtur:

“Gëzuar ditëlindjen pordhaci më i mirë, babai doja të thoja!”

Një urim ky, i cili na ka bërë të qeshim, por nuk e ka lënë me kaq. Më pas ajo ka postuar një foto të Tianit me Patrisin ku e quan babain më të mirë. Por nuk mund të mungonte as një foto e çiftiti. Ku në të gjitha këto Tuna uronte ditëlindjen e partnerit./Blitz.al/

Komento
Shperndaje