Blitz

 Breaking News

Në përvjetorin e dashurisë, Jona Spahiu ka një mesazh për bashkëshortin e saj!

Në përvjetorin e dashurisë, Jona Spahiu ka një mesazh për bashkëshortin e saj!
June 11
09:22 2019

Moderatorja e njohur Jona Spahiu sot feston përvjetorin e dashurisë së saj me Frenklin. Lajmin e ka dhënë vetë Jona nëpërmjet një video-je.

Ajo ka postuar ditën e sotme në Instagram, një video me disa prej momenteve më të bukura me bashkëshortin e saj. ish-moderatorja e “Select” ka bërë një kolazh videosh që në fillimet e lidhjes dhe e ka mbyllur me një video teksa Frenkli luan me të voglin e tyre Raiden.

“Nga video e parë në videon e fundit, nuk është shtuar vetëm Raiden por edhe dashuria që kam për ty. Gëzuar përvjetorin shpirti im binjak”.-ka shkruajtur Jona.

Shpeshherë moderatorja poston foto të familjes së saj dhe gjithmonë bën dedikime plot dashuri./Blitz.al/

Share